Zabiegi na twarz – Warszawa

Klinika kosmetologii estetycznej Atelier Esthetique w Warszawie oferuje zabiegi na twarz, których zadaniem jest odmłodzenie i wygładzenie skóry. W ofercie znaleźć można również zabiegi likwidujące niedoskonałości i przywracające skórze równomierny koloryt, a tym samym, nadające cerze atrakcyjnego wyglądu.

Zabiegi na twarz – kosmetologia estetyczna twarzy

zabiegi-na-twarz

Kosmetologia estetyczna twarzy łączy w sobie zabiegi na twarz z pogranicza kosmetologii oraz chirurgii plastycznej. Są to działania, które stanowią doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji cery i wspomagają utrzymanie ładnej, gładkiej skóry. W naszej klinice wykonujemy także zabiegi na twarz w przypadku różnego rodzaju problemów skórnych, zarówno estetycznych, jak i zdrowotnych. Są to działania, które mają pacjentom pomóc odzyskać ładny wygląd skóry i pozbyć się niedoskonałości. Dzięki nim klienci mogą odzyskać lepsze samopoczucie i poprawić samoocenę, co jest związane z estetyką wyglądu po zabiegach.

Zabiegi na twarz w klinice Atelier Esthetique – rodzaje zabiegów

Większość zabiegów na twarz skupia się na likwidacji oznak starzenia się skóry. Działania kosmetyczne mają za zadanie wygładzić skórę i pozbyć się drobnych zmarszczek, dzięki czemu twarz będzie wyglądała młodziej. Pacjenci zazwyczaj wybierają zabiegi na twarz w Atelier Esthetique Warszawa, gdy chcą zredukować zmarszczki, poprawić jędrność skóry lub skorygować rysy twarzy.

Zabiegi na twarzy kosmetologii estetycznej to rozwiązania, które wykazują dużą skuteczność, a przy tym są mniej inwazyjne, niż zabiegi chirurgii plastycznej. Zazwyczaj są bezinwazyjne lub wymagają krótkiej rekonwalescencji i specjalnej pielęgnacji przez określony czas.

Zabiegi na twarz – skuteczność i bezpieczeństwo

Dzięki nowoczesnym technologiom, połączonym z wiedzą i doświadczeniem specjalistów, wykonujących zabiegi, pacjenci mogą liczyć na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo. W ofercie znaleźć można kilka rodzajów zabiegów na twarz, które klient może wybrać indywidualnie, choć zalecana jest uprzednia konsultacja ze specjalistą. W zależności od problemu, aby osiągnąć wymagane efekty, może wystarczyć jeden zabieg lub pojawi się konieczność wykonania kilku serii.

W klinice w Warszawie zabiegi na twarz wykonywane są z najwyższą dokładnością. Do usuwania zmarszczek wykorzystujemy między innymi mezoterapię igłową, stymulatory, techniki modelujące usta i rysy twarzy, wolumetrię twarzy. Wszystkie metody zabiegów na twarz konsultowane są z pacjentem oraz dostosowane do stanu zdrowia. Podczas wywiadu specjalista ustala, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania konkretnego zabiegu, a jeżeli jakieś są, proponuje alternatywę.

Szczególną uwagę należy zwrócić na zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych. Są to produkty najnowszej inżynierii tkankowej, składniki zawarte w preparatach takie jak kwas hialuronowy, polinukleotydy, aminokwasy dzięki stymulacji kolagenu i elastyny poprawiają jędrność, gęstość i jakość skóry. W naszym gabinecie posiadamy szeroki wybór stymulatorów tkankowych, nasi specjaliści dobierają zabieg indywidualnie pod potrzeby danego klienta.kosmeto

Umów się na wizytę,
skontaktuj się z nami!