Lipoliza iniekcyjna – Warszawa

lipoliza-iniekcyjna Lipoliza iniekcyjna to zabieg, mający na celu usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej. W gabinecie Atelier Esthétique w Warszawie można wykonać lipolizę iniekcyjną podbródka, policzków, ramion, ud, bioder, a także usunięcie tkanki tłuszczowej z brzucha oraz innych części ciała.

Nowoczesna metoda kosmetologii estetycznej pozwala na poprawę wyglądu sylwetki poprzez pozbycie się nieestetycznych pokładów tkanki tłuszczowej. Z zabiegu mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jest to dobre i szybkie rozwiązanie dla osób, zmagających się z niską samooceną, wynikającą z kompleksów, związanych z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Lipoliza iniekcyjna – jak wygląda zabieg?

Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzykiwaniu substancji, powodujących rozpad komórek tłuszczowych. Po wykonaniu zastrzyku w miejscu iniekcji powstaje niewielki stan zapalny tkanki tłuszczowej. Taki efekt jest zamierzony i kontrolowany. Kiedy tłuszcze zostają uwolnione z komórek, trafiają do krwi, która transportuje je do wątroby, a ta zajmuje się ich rozkładem, po czym ulegają wydaleniu.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej trwa od 15 do 30 min w zależności od obszaru, a po jego wykonaniu można wrócić do normalnej aktywności. W zależności od tego, które miejsce na ciele poddawane jest zabiegowi, dla uzyskania pełnych rezultatów, może być konieczne przeprowadzenie kilku sesji (najczęściej 3-6 zabiegów, powtarzanych co 4 tygodnie).

Usuwanie tkanki tłuszczowej w naszym gabinecie jest bardzo często wybieranym zabiegiem przez naszych klientów. Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Po zastrzyku może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie skóry, a u niektórych osób także delikatne zasinienie po kontakcie z igłą. Przez pewien czas po zabiegu miejsca, które zostały poddane iniekcji, mogą być wrażliwe na dotyk, czasem pojawia się również delikatny ból lub świąd skóry. Zazwyczaj jednak są to drobne i spodziewane skutki uboczne, które mijają po kilku dniach po wykonaniu lipolizy. Dla złagodzenia dolegliwości specjalista może zalecić stosowanie środków przeciwbólowych lub maści łagodzących jeżeli zajdzie taka potrzeba

Lipoliza iniekcyjna – wskazania i przeciwwskazania

Zabieg wskazany jest dla osób, które zmagają się z nadmierną tkanką tłuszczową. Wykonujemy między innymi lipolizę iniekcyjną twarzy, usuwanie tkanki tłuszczowej z okolic brzucha czy ud .Lipolizę można wykonać również w przypadku otłuszczenia pleców, karku, ginekomastii u mężczyzn, nadmiernej tkanki tłuszczowej na udach, biodrach, kolanach, a także w przypadku otłuszczenia innych obszarów ciała.

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: ciąża, okres laktacji, antybiotykoterapia, aktualne infekcje organizmu, skłonność do tworzenia blizniwców/zwłóknień, choroby autoimmunoligiczne( nieuregulowane), aktywna opryszczka, stosowanie leków rozrzedzający krew, zaburzenia krzepliwości krwi, inne zabiegi wykonywane w danym obszarze zabiegowym w okresie 4 tygodni, nadwrażliwość skóry, przyjmowanie pochodnych retinoidów oraz pochodne retinolu (Izotek Reacutan),zaburzenia czucia, schorzenia wątroby lub nerek, nadwrażliwość na kwas benzoeswy (konserwant), soję, witaminy E,B. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą modelowania i wypelniania ust w Warszawie!

Umów się na wizytę,
skontaktuj się z nami!