Mezoterapia igłowa głowy – Warszawa

mezoterapia-iglowa-skory-glowy Mezoterapia igłowa głowy to zabieg, polegający na wprowadzeniu w okolicę włosów i skóry głowy substancji aktywnych głównie peptydów mających na celu pobudzenie wzrostu włosów i procesów regeneracyjnych komórek oraz skóry głowy. Celem terapii jest poradzenie sobie z nadmiernym wypadaniem włosów i przywrócenie kosmykom witalności oraz atrakcyjnego wyglądu. Mezoterapia igłowa skóry głowy polecana jest dla wszystkich osób, którym zależy na rozwiązaniu problemów w obrębie włosów i głowy. Dzięki nowoczesnym technologiom przeprowadzenie zabiegu przez doświadczonego eksperta jest mało bolesne i bezinwazyjne, a przy tym nie wymaga specjalnego przygotowania.

Mezoterapia igłowa skóry głowy – jakie przynosi efekty?

Mezoterapia igłowa głowy jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów, pozwalających na dogłębne odżywienie tego obszaru ciała. Mezoterapia hamuje wypadanie włosów i stymuluje kosmyki do wzrostu. Dzięki zastosowaniu odpowiednich substancji aktywnych wzmacnia strukturę włosów i wspomaga procesy regeneracyjne. Doświadczony specjalista dobiera substancje aktywne do zabiegu po przeprowadzeniu wywiadu z klientem. Składniki odżywcze podczas zabiegu docierają do najgłębszych warstw skóry głowy, omijając barierę naskórkową. Takie działanie sprawia, że substancje odżywcze są szybciej wchłanianie i wykazują lepszą skuteczność. Mezoterapia igłowa skóry głowy wykonywana jest także w celu pobudzenia produkcji włókien kolagenowych i opóźnienia procesów starzenia.

Jak wygląda zabieg i jakie są zalecenia?

Substancje aktywne wprowadzane są do skóry właściwej głowy przy pomocy bardzo cienkiej igły. Składniki odżywcze mają pobudzić włosy do wzrostu i wzmocnić kondycję skóry głowy, dzięki czemu zarówno kosmyki, jak i skalp zostaną wzmocnione i zwiększy się ich odporność na czynniki zewnętrzne. Po wykonaniu zabiegu pacjent otrzymuje odpowiednie zalecenia do pielęgnacji, które należy stosować zgodnie z wytycznymi specjalisty. Zazwyczaj zaleca się także rezygnację z basenów, solarium, sauny oraz farbowania włosów przez pierwsze kilka dni po wykonaniu mezoterapii igłowej głowy.

Mezoterapia igłowa skóry głowy – czy są jakieś przeciwwskazania?

Mezoterapia igłowa skóry głowy to zabieg praktycznie bezbolesny, bezinwazyjny i w większości przypadków bezpieczny. Wśród przeciwwskazań do wykonania mezoterapii wyróżniamy ciążę, karmienie piersią, niewyleczone choroby skóry głowy, choroby nowotworowe, cukrzycę, antybiotykoterapię, niektóre choroby autoimmunolgiczne, zaburzenia krzepnięcia krwi oraz nadwrażliwość na składniki aktywne, wykorzystywane podczas zabiegu.Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą nici liftingujących!

Umów się na wizytę,
skontaktuj się z nami!