Modelowanie i wypełnianie ust – Warszawa

modelowanie-i-wypelnianie-ust Modelowanie i wypełnianie ust w klinice w Warszawie wykonywane jest w celu przywrócenia lub nadania ustom dodatkowej objętości. Zabieg pozwala również na kompleksowe odżywienie i nawilżenie ust, poprawiając ich kondycję i wygląd. Jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów estetycznych w Polsce. Działanie jest nieinwazyjne, a pełne, zmysłowe usta to marzenie wielu kobiet. W naszej klinice wykonujemy zabieg z dokładnością i dbałością o detale, jednocześnie zapewniając pacjentom pełne bezpieczeństwo.

Wypełnianie ust – do kogo skierowany jest zabieg?

Z powiększania i modelowania ust najczęściej korzystają panie po 25-roku życia, choć wykonanie zabiegu dedykowane jest do osób dorosłych każdej płci i w dowolnym wieku. Do zabiegu wykorzystuje się kwas hialuronowy, który jest substancją sprawdzoną i bezpieczną o potwierdzonym działaniu.

Przed zabiegiem powiększania ust przeprowadzany jest wywiad z pacjentem. Na podstawie konsultacji specjalista ustala przebieg działań, uwzględniając odpowiedni rodzaj i gęstość preparatu wypełniającego. Zadaniem specjalisty jest wykonanie powiększenia ust zgodnie z oczekiwaniami klienta, ale w miarę możliwości w taki sposób, aby uniknąć efektu sztuczności. W naszym gabinecie stosujemy kilkanaście najnowocześniejszych technik modelowania ust między innymi Baby Doll Lips, Russian Lips, Flat Lips (usta na płasko).

Modelowanie ust – przebieg zabiegu

Zabieg powiększania i modelowania ust przeprowadzany jest przez specjalistów z zakresu kosmetologii estetycznej. Po przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem zabiegowiec upewnia się, że nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu, następnie przechodzi do działania. Ze względu na to, że na ustach znajdują się tkanki wrażliwe na ból, zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Specjalista przy pomocy cienkiej igły wstrzykuje w usta dobraną wcześniej substancję modelującą. Cała procedura trwa ok. 30 minut.

Po zakończeniu zabiegu usta mogą być lekko opuchnięte, czasem pojawia się także sianki. Specjalista może zalecić odpowiednie metody pielęgnacji podrażnionych ust, po ok. 2 tygodniach od zabiegu dolegliwości i zmiany powinny ustąpić. Przez kilka godzin po zabiegu zaleca się nie dotykać i nie masować miejsc, w które wstrzyknięty został preparat. Przez około 2 tygodnie po zabiegu lepiej nie narażać ust na działanie promieni słonecznych oraz sztucznych promieni UV, sauny. Nie należy także spożywać min. 48h alkoholu wskazanie warto stosować nawet do 2 tygodni w celu zminimalizowania efektów nieporządanych. W czasie gojenia ust zalecane jest dobre nawodnienie min. 1,5 l wody dziennie.

Efekt powiększania i modelowania ust utrzymuje się przez ok. 8-14 miesięcy, w zależności od wieku pacjenta, rodzaju użytego preparatu oraz stanu i kondycji ust. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypełniania bruzd nosowo wargowych w Warszawie!

Umów się na wizytę,
skontaktuj się z nami!